Web Analytics

Adea Pula pozon para pasqyre, mahnit me bukurinë e format trupore

Adea Pula është e njohur në publik si këngëtare.

Qysh në moshë të vogël ajo ishte në skenë, mirëpo tashmë nuk është aktive në muzikë.

Por, ajo qëndrona ktive në rrjete sociale duke qëndruar gjithmonë pranë ndjekësve.

Së fundmi në InstaStpry publikoi një foto ku kishte pozuar para pasqyre dhe e veshur me shumë stil duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika