Web Analytics

Habit Sara, tregon a kishte marrëdhënie me Bardhin në natën e parë që i shkoi në Kumanovë

Botuar nga: InfoKosova

Një nga intervistat më të shikuara së fundmi ishte ajo e Megi Pojanit në shtëpinë e Sara Gjordenit.

Megi i hyri në shtëpi, por edhe në shtrat, për të marrë përgjigjjet që dëshironte.

Një nga pyetjet e saj ishte se a kishte Sara dhe Bardhi marrëdhënie seksuale natën e parë në Kumanovë.

Sara e turpëruar njëherë e mohoi, por me të qeshurat e saj la të kuptohet se po, kishte./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT