Web Analytics

“Hap sytë, është fallco”- Pas dronit, Romeo merr mesazhin e rëndësishem në “Big Love”

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Heidi kanë patur një situatë të tensionuar me njëri-tjetrin pasi “Vëllai i madh” i surprizoi duke i dërguar në suitë bashkë.

Si të mos mjaftonin keqkuptimet mes tyre, një dron mbërriti në shtëpi për Heidin ku thuhej: “Hap sytë, Romeo është fallco”.

Romeo kërkoi më pas që bashkë me Heidin të largohen nga programi, si për të treguar që dashuria e tyre është e vërtetë.

Megjithatë dyshja i rregulluan raportet mes tyre, ndërsa pak më parë ka mbërritur një mesazh këshillues për Romeon nga një fans, nëpërmjet platformës “Big Love”.

“Dëgjoje pak më shumë gruan”,- shkruan ai, teksa Romeo shprehet duke qeshur “Jo këtu zemër.”

Shiko videot:

Të FUNDIT