Web Analytics

Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon kur mund të pushojmë (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Hoxha Shefqet Krasniqi, i njohur për deklaratat dhe teoritë e tij, është bërë tejet popullor.

Hoxha, që duket se disa parime i ka krejt ndryshe, vazhdon të vendoset shumë shpesh në qendër të vëmendjes.

Në një video që po qarkullon ne rrjete sociale, Kransiqi thotë se duhet flejt, ama pasi ti kryeni punët.

E ka me të drejtë, apo?/Kosovarja/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,164FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT