Web Analytics

Humbi me shumë se 80 kilogramë, Armonda do ta ‘çmend’ Flamurin me veshjen atraktive

Botuar nga: InfoKosova

Flamuri dhe Armonda jane cifti i njohur i rrjeteve sociale, ku kjo e fundit kishte marre vemendje me peshen.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Armonda se fundmi i ka lënë ‘gojë hapur’ ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e rregulluar bukur dhe me stil.

Me grim të bërë me shije, Armonda do ta ‘shkrij’ Flamurin me këtë pamje.

Shiko fotot:

Të FUNDIT