Web Analytics

Ilirjana “heq dorë” nga i dashuri i saj Adri: Le të martohet me Edonën, shkon n’finale edhe i merr letrat gjermane (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Ndonëse është duke xhelozuar për situatën që është krijuar mes Edonës dhe Adrit.

Ilirjana në një moment ka filluar të bëjë shaka me ata të dy.

“Le t’i shpallim të martuar, bile shkon me të në finale.

Ajo është e preferuara edhe ia bën letrat gjermane”, ka thënë Ilirjana./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT