Web Analytics

Ilnisa shpërthen në lot, Meritoni befason me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Gazetarja e njohur, Ilnisa Agolli, është përlotur mëngjesin e sotëm.

Teksa po bisedonte me Ledjonën, ajo shprehet se e ka marrë malli shumë për vajzën e saj, Anais.

“Më ka marrë shumë malli për Anaisin”– tha Ilnisa.

Pas kësaj bisede, në një moment ajo Agolli ka shpërthyer në lot, ndërsa Meriton Mjekiqi iu afrua për ta qetësuar.

Moderatori i qëndroi pranë Ilnisës duke e përkëdhelur dhe duke e ushqyer me banane.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT