Web Analytics

Ish banori i BBVA dhe aktorja e njohur zyrtarizojnë lidhjen me foton e ëmbël

Botuar nga: InfoKosova

Bjordi Mezini dhe Ana Lika janë bërë subjekt i vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë, pas zbulimit të lidhjes së tyre dashurie.

Edhe pse kanë tentuar ta mbajnë të fshehtë në fillim, detajet më në fund u bënë të ditura.

Mbreme, ata kanë vendosur të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

Aktorja ka ndarë në Instagram një foto ku shihet në krahët e Bjordit, shkaktuar shumë komente dhe reagime nga ndjekësit e tyre.

Kjo çift është njohur gjatë bashkëpunimit në një projekt, ku ata shpërndanë edhe foton e tyre të parë së bashku, duke nisur valën e lajmeve rreth romancës së tyre.

Shiko foton:

Të FUNDIT