Web Analytics

Ish banorja e BBVK në PDK? Flet para Vlora Çitakut e Blerta Deliut!

Botuar nga: InfoKosova

Deputetet Vlora Çitaku dhe Blerta Deliu së bashku me Juliana Nura kanë qenë të ftuara në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku kanë folur për 8 marsin, ditën e gruas.

Ndër të tjera, gjatë kësaj interviste të udhëhequr nga moderatori Shpend Lipa, Juliana Nura tregon se a do i bashkohet PDK-së.

Se cila o përgjigja e saj, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Shiko videon:

Të FUNDIT