Web Analytics

Ish-konkurrenti i “Përputhen” ndan lajmin e bukur, zbulon se së shpejti do bëhet baba

Ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi po bëhet baba për herë të parë.

Ai ka postuar në Instagramin e tij një eko të bebit që do vijë në jetë, duke zbuluar në këtë formë lajmin e ëmbël.

“Prive” konfirmon lajmin se Bearti dhe e fejuara e tij do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Kujtojmë që ai i propozoi për martesë të dashurës së tij, pak muaj më parë.

Nga rubrika