Web Analytics
Ballina Etiketimet Beart Rexhepi

Etiketim: Beart Rexhepi

Bearti e ofendoi keq, Tea REAGON duke e quajtur “GAY”!

Në emisionin e saj të fundit ku Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin...

Ish-konkurrenti i “Përputhen” Beart Rexhepi së fundi bëri bujë me një...

Beart Rexhepi njihet si njëri ndër ish-konkurrentët më të përfolur të “Përputhen”. Ai ditën e djeshme postoi një Instastory e cila morri vëmendjen e ndjekësve...

“Nxehet” Bearti, e ofendon rëndë Tean pasi e përmendi në emision

Tea ka kohë që është bërë pjesë e ekranit televiziv. Së fundmi ajo është përballur me pyetjen për lidhjen e saj të fundit (atë me...

E harroi Tean, Bearti bën dedikim romantik për të dashurën e...

Edhe pse ishin mjaftë të dashur për publikun, Tea dhe Bearti I dhanë fund lidhjes së tyre pa dhënë ndonjë sqarim. Pas Teas e cila...

Me flokë të gjata dhe shumë ndryshe, pamje të rralla të...

Kanë kaluar shumë muaj që nga largimi i tij nga programi por interesimi i ndjekësve për Beart Rexhepin vazhdon të jetë i madh akoma. Djaloshi...

‘’Nuk mban femër më shumë se 6 muaj’’, Bearti reagon i...

Beart Rexhepi kohë pas kohe bëhet lajm dhe kjo vjen kryesisht nga bisedat e ndryshme që realizon me ndjekësit e tij të shumtë në...

Bearti e ‘ndez’ amosferën, ulet në gjunj e vallëzon

Nga dasma ku Bearti mori pjesë para dy dite po publikohen video të reja. Dikush etiketoi në një video Beartin derisa ky i fundit e...

Nuk do ta besoni sa centimetra e ka krahun Bearti!

Beart Rexhepi, është bëre emër i lakuar në mediat rozë. E kjo fal lidhjes së tij më konkurrenten e dashur Tea Trifoni, shkruan InfoKosova. Edhe pse...

Beart Rexhepi ia “shkel” gazin, 180 km/h rrugëve të Prishtinës

Beart Rexhepi u bë i njohur për lidhjen e tij që kishte me pjesëmarrësen e “përputhen”, Tea Trifoni. Më i “egër” se në dashuri, Bearti...

Ae keni parë sa bukur vallëzon Bearti

Beart Rexhepi e ndezi atmosferën duke vallëzuar mbrëmë. Bashkë me motrën Idean e të ftuarit në dasmë është bashkëngjitur edhe Bearti duke treguar se di...

LAJMET MË TË LEXUARA