Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Ish-konkurrentja e “Përputhen” në pushime me djalin Kosovar?

Ledjana Prenga, është një nga konkurrentet me të përfolura të emisionit “Përputhen”.

Ledjana pas daljes nga “Përputhen”, tregoi se është në lidhje më një djalosh nga Kosova.

Ajo sapo ka filluar pushimet në Turqi, dhe duket se është e shoqëruar nga Kosovari.

Edhe pse identitetin e të dashurit nuk e zbuloi, çifti se bashku kanë filluar të bashkëjetojnë./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu