Web Analytics

‘Jam manipuluar’, ndahen çifti i njohur i Love Island Albania

Botuar nga: InfoKosova

Ish konkurrentja e “Love Island”, Amadea ka njoftuar ndarjen e saj nga Haris.

Në një shkrim të gjatë, ajo shpjegon se e ka marrë vesh nga mediat që Haris e ka hequr nga rrjetet sociale, duke thënë se ndihet e manipuluar prej tij.

Amadea thotë se qëllimi i vetëm i Harisit ishte të shpallej fitues, ndërsa buzëqeshja dhe lotët e ti kanë qenë fallco.

Ajo tha se ndjenjat e saj kundrejt tij ishin reale, por qe ai e ka manipuluar.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT