Web Analytics

Tag: Love Island

‘Jam manipuluar’, ndahen çifti i njohur i Love Island Albania

Ish konkurrentja e “Love Island”, Amadea ka njoftuar ndarjen e saj nga Haris. Në një shkrim të gjatë, ajo shpjegon...

U zgjati shumë pak, ndahet çifti i ‘Love Island’

Love Island ishte nje ga reality show me te percjellur ne Shqiperi ku para pak ditesh edhe perfundoi. Pas përfundimit...

Ky është çifti fatlum që fitoi “Love Island Albania”

Love Island Albania erdhi kete vit per here te pare ne Shqiperi dhe eshte percjellur goxha shume nga publiku. Çifti...