Web Analytics

U zgjati shumë pak, ndahet çifti i ‘Love Island’

Botuar nga: InfoKosova

Love Island ishte nje ga reality show me te percjellur ne Shqiperi ku para pak ditesh edhe perfundoi.

Pas përfundimit të spektaklit, çifti i “Love Island Albania”, Ilda dhe Stivi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pasi dolën nga vila e dashurisë, ata u shfaqën disa herë në publik, por mesa duket romanca nuk ka zgjatur shumë.

Ilda dhe Stiv kanë fshirë fotot e tyre nga Instagrami e tashmë në postimet e fundit duket se secili po vazhdon jetën e tij.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT