Web Analytics

Ky është çifti fatlum që fitoi “Love Island Albania”

Botuar nga: InfoKosova

Love Island Albania erdhi kete vit per here te pare ne Shqiperi dhe eshte percjellur goxha shume nga publiku.

Çifti fitues i edicionit të parë të Love Island Albania është Ueda dhe Arlindi.

Ueda fitoi zarfin me 50 mijë Euro ndërsa Arlindi zarfin me 0 Euro.

E pyetur nga Luana nëse ajo dëshiron ti ndajë paratë më Arlindin, Ueda u përgjigj: “Unë zgjedh dashurinë dhe dua t’i ndaj paratë me Arlindin”!

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT