Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Jonida Vokshi nxjerrë barkun në fushë, shkëlqen nga lumturia

Është bërë zakon që të njohurat e showbizit të ekspozojnë barkun në periudhën e shtatzënisë.

Njejtë po vepron edhe aktorja dhe prezantuesja Jonida Vokshi, e cila së fundi u aktualizua nga prezantimi i “Big Brother VIP Kosova”.

Jonida është shtatzënë dhe këtë gjë e tregoj gjatë kohës sa ishte nikoqire në “BBVK”.

Dhe, tani Jonides i është rritur barku aq sa për ta ekspozuar me krenari.

Shiko fotot:

Nga rubrika