Web Analytics

Jori pyetet a je shtatzënë? Ja reagimi epik i saj

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Jori Delli, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet duke bërë masazh barku.

Por fansat nuk e kanë kuptuar dhe mendojnë se është shtatzënë.

Një ndjekëse i ka shkruar me mesazh dhe e pyet: “A je shtatzënë? Je duke bërë ekografinë?”.

Modelja e njohur i ka kthyer përgjigjen epike: “Po, të frymës së shenjtë”.

Kujtojmë se Jori u bë shumë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Përveç bukurisë, ajo fitoi zemrën e publikut me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj.

Shiko postimin:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT