Web Analytics

Jori vë në pah gjoksin ne fotot e fundit, mahnit ndjekësit

Jori  Delli u be e njohur me pjesemarrjen ne Big Brother Vip Albania 2 ku ishte mjaft e pelqyer nga publiku.

Modelja publikon foto të ndryshme në Instagram, por, këta të fundit morrin vëmendjen e ndjekësve.

E veshur me ngjyra të ndyshme Jori ka vene ne pah gjoksin me bluzen e shkurter.

Pak minuta pas postimit morri me mijëra pëlqime dhe komente mbi gjestin e bërë./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika