Web Analytics

Jurgena tregon bisedën që ka pasur me Luizin në Gjakovë

Mikja e Luiz Ejllit, Jurgena është bërë sërish ‘e gjallë’ në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një adrese në Instagram që pretendon se është vajza në fjalë, ajo i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Një nga ndjekësit e kishte pyetur nëse ishte së bashku me Luizin në Gjakovë dhe përgjigjja e saj do t’ju befasojë.

Jurgena konfirmon se ka qenë në Gjakovë së bashku me familjen e saj ditën që Luizi pati koncertin ndërkohë që edhe janë takuar së bashku.

“Në Gjakovë isha me familjen dhe vendosëm që të takoheshim me Luizin.

Të sqaronim disa gjëra rreth instagramit të tij që ka patur”- shkruan jurgena.

Kujtojmë se po ditën e sotme Luizi ka konfirmuar se është takuar me babain e Jurgenës teksa e ka cilësuar atë zotëri burrë.

Nga rubrika