Web Analytics

Kaderi publikon foto ku shihet pa të brendshme, vëmendje merrë komenti epik i Lumbardhit

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj kanë vendosur që këto ditë me temperatura të larta ti shijojnë në bregdet.

Nga pushimet të dy po sjellin foto të shumta.

Së fundmi Kaderi publikoi një foto ku shihet pa të brendshme, por vëmendje mori komenti i Lumit.

‘Shumë po të shkon dashnia’ i shkroi ai shoqëruar me një zemër të kuqe duke treguar kështu se nuk i bën fare përshtypje veshja e partneres./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika