Web Analytics

Burri i Teuta Krasniqit bën tatuazh emrin e personit të zemres

Teuta Krasniqi shpesh ka folur për jetën e saj përkrah të shoqit, Adonisit.

Ky i fundit, trajner fitnesi, është tejet i përkushtuar ndaj të shoqes dhe familjes, gjë që e bënë atë shumë special në sytë e të shoqes dhe vajzave.

Së fundi, Adonisi ka realizuar një tatuazh tejet të përzemërt.

Siç mësojmë, në krahun e tij ka shkruar emrin e të bijes, Kaia./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika