Web Analytics
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

“Kafshë”, çfarë po ndodh mes Jorit dhe Deas?

Dy ish-banoret e “BBVA”, Jori Delli dhe Dea Mishel po vazhdojnë miqësinë e tyre edhe pas daljes nga ky format.

Por, afërsia që kanë krijuar ndonjëherë edhe bëhet më e tepërt se që duhet.

Kjo pasi Jori në llogarinë e saj në Instagram ka ripostuar një imazh ku shihet bashkë me Dean.

“Kafsh ku je”, shkroi në mbishkrimin e imazhit, të cilit Dea nuk iu ka përgjigjur./Indeksonline/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu