Web Analytics

“Kafshë”, çfarë po ndodh mes Jorit dhe Deas?

Botuar nga: InfoKosova

Dy ish-banoret e “BBVA”, Jori Delli dhe Dea Mishel po vazhdojnë miqësinë e tyre edhe pas daljes nga ky format.

Por, afërsia që kanë krijuar ndonjëherë edhe bëhet më e tepërt se që duhet.

Kjo pasi Jori në llogarinë e saj në Instagram ka ripostuar një imazh ku shihet bashkë me Dean.

“Kafsh ku je”, shkroi në mbishkrimin e imazhit, të cilit Dea nuk iu ka përgjigjur./Indeksonline/

Shiko foton:

Të FUNDIT