Web Analytics

Kaltrina Mikushnica mbledh flokët dhe vesh fustanin më të bukur

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo tashmë po sjell mjaft imazhe nga puna ku së fundmi ka publikuar disa të tilla.

Ajo shkëlqen me pamjen derisa shihet që ka mbledhur flokët dhe është kombinuar me një fustan të bukur ngjyrë vjollce.

Sigurisht nuk munguan as pëlqimet e komentet pozitive nga ndjekësit e saj të shumtë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika