Web Analytics

Kaq e pati! Luizi dhe Kiara kurorzojnë dashurinë e tyre

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para, ndersa Efi eshte e eleminuara e dyte sonte.

E sic edhe ishte menduar sonte Luizi dhe Kiara kurorzuan dashurine e tyre me kurorzim, para te gjithe shqiptareve aty edhe ku filloi gjithqka ne Big Brother VIP Albania./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika