Web Analytics

Kaq shumë janë rritur e janë zbukuruar vajzat e Safete Mustafës

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur nga grupi i motrave Mustafa, Safetja, po shpërndan imazhe të mahnitshme në rrjetet sociale.

Në fotot e publikuara, ajo shfaqet në krahët e vajzave të saj, duke përhapur lumturi të papërshkrueshme.

Safetja ka në jetë dy vajza dhe është e qartë se ka ndërtuar raporte të forta me to.

Për të parë transformimin e tyre të shkëlqyer, shikoni fotot e tyre.

Shiko fotot:

Të FUNDIT