Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ke merak nëse të tradhëton burri jashtë?, Françeska ‘shokon’ me përgjigjen!

Françeska Murati është pyetur mbrëmjen e kaluar nga Romeo Veshaj në lidhje me bashkëshortin e saj.

“Ke merak për Egysin jashtë tani?”, duke nënkuptuar se mos ajo ka frikë që bashkëshorti do ta tradhtojë pasi u bënë disa muaj që ajo është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Duke qeshur, Françeska fik mikrofonin që mos të dëgjohet dhe tha: “Ka shoqen e tij më të mirë Dorinën”.

“Sa budallaqe”, u shpreh Romeo, ndërsa Julian Deda shtoi:

“Mirë se e paske lënë në duar të sigurta”.

Shiko videon:

Të fundit