Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Këngëtarja e njohur thotë diçka për Gresen e “Big Brother VIP Kosova”

Lori është këngëtarja më diellore që publiku shqiptar ka njohur.

Gjithmonë e qeshur dhe shumë e dashur, Lori ka një marrëdhënie të shkëlqyer me publikun, koleget dhe mediat.

Lori, ndiqet dhe ndjek edhe shumë persona të famshëm në Instagram, ku është aktive me foto atraktive.

Së fundi, Lori i ka lënë si koment një zemër ish banores së “BBVK”, Gresa Hotit.

Gresa, e meriton zemren e Lorit./Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit