Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Kështu reagon Violetë Kukaj, pas akuzave të forta të ish-kunatave (VIDEO)

Në emisionin “Shihemi në gjyq” të Eni Çobanit, protagoniste këtë të diel kanë qenë dy motrat e ish-bashkëshortit të këngëtares së njohur shqiptare, Violetë Kukaj.

Prej një viti Remzija është e vetmja që merr paratë pa i dhënë asgjë Bahrijes dhe shkak është një problem më i thellë.

Në rubrikën e programit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan ajo tregon se prej shtatë vjetësh nuk flet me vëllain e vetëm mes tre motrash, Faikun për shkak të një borxhi.

Për arsye se vëllai në një moment nevoje ka telefonuar Bahrijen e cila menjëherë ka marrë avionin dhe ka udhëtuar nga Franca në Kosovë, Remzija pretendon për një marrëdhënie të fshehtë.

Për këtë të fundit ajo mendon se ekziston mes Bahrijes dhe ish-bashkëshortes së Faikut, Violetës e cila i ka kërkuar kunatës ta shtrojë vëllain në spitalin psikiatrik të Prishtinës.

E së fundi, këngëtarja e njohur me prejardhje nga Drenasi ka publikuar një video në Tik-Tok duke i rënë tupanit ndërsa ka shkruar: “Punt krejt lomsh. Unë:”.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu