Web Analytics

Kiara publikon foto me të, ndjekësit nuk mund ti mbajnë të qeshurat me veprimin e Luizit

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë cifti që u krijuan brenda shtëpisë së Big Brother Albania 2.

Ata po vazhdojnë të jenë të lumtur, derisa shumë shpejt do të vijë në jetë fëmija i tyre i parë që kanë zbuluar se është vajzë.

Kiara ka publikuar një foto para paqyre bashkë me Luizin, por ky i fundit mori vëmendje.

Ai ka pozuar me njërën këmbë lartë duke i imituar vajzat që zakonisht pozojnë në këtë mënyrë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT