Web Analytics

Kjo nuk pritej, çfarë i bëri bashkë Afronen dhe Malsoren? (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Malsorja është një nga toktoker-et më të famshme shqiptare.

Edhe pse ka disa vite që është aktive në këtë rrjet ajo vetëm po e shton audiencen.

E kjo duket i ka rënë në sy Afrones që duket se e ka të ftuarën e saj të radhës në intervistë.

Ato kanë publikuar një foto së bashkë në InstaStory ku menjëherë është aluduar se

Malsorja do të jetë e ftuara radhës e Afrones./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT