Web Analytics

Kjo nuk pritej, grupi i famshëm refuzon bashkëpunimin me Luizin

Botuar nga: InfoKosova

Të ftuar këtë episod të ‘Lancio’ ishin djemtë e grupit ‘Urban Band’.

4 artistët sapo kanë publikuar këngën e tyre të parë me videoklip.

Për të folur për suksesin e ‘Në çdo hap’ dhe gjëra që nuk i dinim rreth tyre, çunat kanë zbuluar shumë në këtë intervistë për TAR.

Ata thanë se e kanë synim për t’u bërë pjesë e “Big Bropther Vip 3”, teksa thanë se nuk mund të ketë bashkëpunim mes tyre dhe Luiz Ejllit në muzikë, pasi nuk janë e njëjta rrymë.

Është e vështirë për ta të ruajnë një marrëdhënie të mirë mes tyre dhe të mos krijohen konflikte?

Të FUNDIT