Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Marina ka një rregull të rëndësishëm për çdo njeri që shkel në shtëpinë e saj

Marina Vjollca ka treguar së fundmi se kur vjen puna tek shtëpia e saj, ka vendosur rregulla dhe rregullin kryesor na e ka zbuluar me postimin e fundit ku shfaqet e veshur me tuta sportive duke pushuar në një kënd të shtëpisë.

Moderatorja tregon se çdo njeri që shkel në shtëpi duhet të heqë këpucët.

“Nje pyetje kam Çfarë rregulli i vendosni të gjithëve në shtëpinë tuaj?”, pyet Marina fansat teksa tregon dhe rregullin e saj:

“Me heq kepucet para se me u fut ne shtepi”.

Ndër komentet e shumta bie në sy edhe komenti i Luanës, e cila thotë se rregulli i saj është të bëjë secili nga një punë shtëpie.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu