Web Analytics

Kur i vijnë mysafirë për iftar, kaq bukur rregullohet Armonda si nuse

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamur janë cifti i njohur në rrjete sociale.

Ata kanë treguar se të dy janë agjëruar të Ramzanit derisa herë pas herë publikojnë edhe foto të ushqimeve që përgatisin.

Së fundmi Armonda kishte mysafir për iftar, dhe sigurisht përpos ushqimit ajo ka rregulluar edhe veten.

Me flokët e mbledhura lart e me grim perfekt ajo po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT