Web Analytics

Kush po i ledhaton gushën Efit? (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Efi duket se po i ndjen në maksimum ledhatimet me maçokut të saj.

Efi njihet për dashurinë dhe ngrohësin që e përçon tek njerëzit.

Ajo e ka shprehur shumë herë se ka një lidhje të ngushtë me maçokun e saj.

Kjo shihet edhe nga imazhet që tregon me ndjekësit e saj.

A ka dashuri më të sinqertë se kjo?!./kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT