Web Analytics

Ky është resorti superluksoz ku do ta kalojnë muajin e mjaltit Luizi dhe Kiara (VIDEO)

Për aq sa zgjati Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë.

Mbrëmë u mbajt finalja e këtij spektakli ndërsa fitues u shpall më i dashuri i publikut për këtë sezon Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

Ai dhe Kiara mbrëmë poashtu kurorzuan dashurinë e tyre me martesë, ndërsa cifti fitoi edhe një pushim për muajin e tyre të mjaltit në një nga resortet me luksoze në Bodrum dhe Antalya.

Më poshtë mund të shihni pamjet e ambienteve të mrekullueshme në të cilat do të relaksohet për disa ditë dyshja fantastike./InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika