Web Analytics

Kylie Jenner shpërthen në lot pasi lexon komentet që janë shkruar për të në rrjet

Kylie Jenner shpërtheu në lot në një episod të fundit të ‘The Kardashians’ sepse lexoi disa komente për pamjen e saj që e mërzitën jashtë mase.

Disa kanë komentuar se ajo duket më e vjetër se sa është në të vërtetë, në fotot e realizuara në Javën e Modës në Paris në janar.

Pamjet e 26-vjeçares u bënë virale në fillim të këtij viti dhe në një bisedë me motrën e saj Kendall, ajo iu ankua asaj për njerëzit që talleshin me fytyrën e saj.

Kylie shpërtheu në lot ndërsa motra e saj u përpoq ta ngushëllonte.

Në janar, personazhi televiziv kaloi në tapetin e kuq për një sfilatë në Javën e Modës në Paris dhe sytë e të gjithëve u “tërheqën” nga fytyra e saj e plakur papritur, siç u komentua në rrjetet sociale.

Disa nga komentet: “Çfarë ndodhi me fytyrën e saj?” “Vajzë duhet të ndalosh operacionet plastike tani” “Ajo është 26 vjeç dhe duket mbi 40”, shkruan ata në TikTok dhe Twitter.

Shumica e komenteve theksonin se ajo duket shumë e vjetër, pasi lëkura e saj nuk ishte si në paraqitjet e tjera. Të gjithë ata që e komentuan filluan të mendojnë se ishte një mbushës ose një operacion plastik i dështuar.

Shiko foton:

Nga rubrika