Web Analytics

Learta ndryshon ngjyrën e flokëve, as burri i vet s’do ta njoh

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT