Web Analytics

“Legen baba, copë mishi”! Gazetarja shpërthen ndaj Meritonit dhe Ilnisës: Më habit kjo e mjera…

Botuar nga: InfoKosova

Gazetarja e njohur Fatma Haxhialiu ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj dy konkurrentëve të Big Brother, Ilnisa dhe Meriton.

Në një story tashmë të fshirë ajo akuzon dy konkurrentët si lojtar pa nder e njerëz të ulët.

Duke e quajtur Meritonin një “baba legen” dhe Ilnisën si një person me zemër të zezë, ajo thotë se ata të dy janë njerëzit më antipatikë që ky Big ka parë ndonjëherë.

Fatma shton se edhe pasi ata të dalin do iu mbesë vula si njerëz të ligj.

Shiko foton:

Të FUNDIT