Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Leonora nuk po di të plakët, në këtë veshje po duket mahnitëse!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora vazhdon të duket si çikë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet sapo ka dalë nga salloni i ovulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, në këtë veshje Leonora po duket mahnitëse. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu