Web Analytics

Luiz Ejlli voton në Shkodër, këto janë fjalët e tij

Fituesi i Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli, eshte ne qender te mediave edhe pasi e fitoj Big Brother Vip Albania 2.

Mbreme ai ishte ne nje koncert ne Gjakove, por ne mengjes u kthye ne Shqiperi dhe per kete ka nje arsye.

Ai sot votoi në Shkodër, ai tha për gazetarët se vota është detyrë e tij si qytetar.

Luiz Ejlli: Kjo është shtëpia ime, po të mos kisha le ktu sdo kisha fitu.

Unë nuk merrem me pjesën e politikës.

Njerëz që më kanë ndihmu dua t’i shoh sa më lart.

Nga rubrika