Web Analytics

Luizi dhe Kiara shkojnë në shtëpinë e të moshuarve, publikohen pamjet e ëmbla me të moshuarit

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë padyshim një nga ciftet më të komentuara nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme ata u komntuan pasi vendosën që të vizitojnë shtëpinë e të moshuarve në Shkodër.

Madje Luizi pati edhe një interpretim të këngës për ti argëtuar të moshuarit.’

Ndërsa Kiara shihej shumë e lumtur derisa dëgjonte Luizin që të këndoj për të moshuarit./InfoKosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT