Web Analytics

Luizi dhe Kiara shkojnë në shtëpinë e të moshuarve, publikohen pamjet e ëmbla me të moshuarit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë padyshim një nga ciftet më të komentuara nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme ata u komntuan pasi vendosën që të vizitojnë shtëpinë e të moshuarve në Shkodër.

Madje Luizi pati edhe një interpretim të këngës për ti argëtuar të moshuarit.’

Ndërsa Kiara shihej shumë e lumtur derisa dëgjonte Luizin që të këndoj për të moshuarit./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika