Web Analytics

Luizi e ‘mposht keq’ Butrint Imerin, ja për çka është fjala!

Të shtunën Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”.

Përveç kësaj, Luizi ka shënuar edhe suksese të shumta.

Një nga to është edhe ajo e numrit të ndjekësve në ‘Instagram’.

Ai ka arritur të grumbullojë plotë gjysëm milioni në profilin e tij të ri.

Por jo vetëm kjo, ai po arrin edhe numër të madh të pëlqimeve në postimet e tij.

E madje një postim i tij po pëlqehet sa dyfishi i pëlqimeve të një postimi të Butrint Imerit.

Butrint Imeri është komentuar shumë gjatë rrugëtimit të Luizit në “BBVA” dhe kjo e gjitha për shkak të Kiara Titos, të dashurës së dikurshme të tij.

Shiko fotot:

Nga rubrika