Web Analytics

Luizi është takuar me Dorin? Olta Gixhari tregon haptazi raportin

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari na ka treguar haptazi raportin me çiftin Kiara-Luiz.

E pyetur nga një ndjekës se përse u soll ashpër me Kiarën dhe e quajti ‘zonjë e kulluar’ nga video promo që është publikuar nga ‘Post Big Brother’, ajo është përgjigjur:

“Unë iu drejtova me të njëjtën fjalë që Kiara përdori për veten e saj “jam e kulluar” dhe ju e dini që unë s’ta përtoj dhe as nuk luftoj për disa ‘followers’ më shumë.”- shkruan ajo.

E pyetur gjithashtu nëse ka më komunikim me Luizin pas përfundimit të spektaklit, Olta është shprehur: “Po flasim familjarisht”.

Shiko foton:

Të FUNDIT