Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Luizi hyn live në Instagram me Kristin, shkrijnë publikun me biseden që bëjnë (Video)

Dy finalistët e Big Brother VIP Albania, Luizi dhe Kristi që nga përfundimi i garës nuk janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Kjo “distancë” ka shtyrë ndjekësit të mendojnë se dyshja ka ndërprerë raportet me njëri-tjetrin.

E gjithë këtë kureshtje të madhe, Luizi e qartësoi duke hyrë live në ‘Instagram’.

Ai tregoi që gjendet nën shoqërinë e Kristit dhe se kanë raporte të shkëlqyeshme edhe pas daljes nga reality-show derisa nuk munguan as batutat me njeri tjetrin./Insajderi/

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu