Web Analytics

Luizi i bën bashkë forcat me këngëtaren superseksi, kënga më e bukur verore

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli duket se e ka gati hitin e radhës.

Kësaj here ai do të vij në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Melinda Ademi.

Menaxheri Jetmir Agaj në një intervistë së fundmi ka thënë se kënga do të jetë verore dhe mund të lansohet në qershor.

Ndryshe, Luizi po shijon suksesin e kenges ‘Kce’ qe mori miliona shikime ne pak dite.

Të FUNDIT