Web Analytics

Luizi ka një mesazh për shqiptarët e Kosovës (Video)

Fituesi i Big Brother VIP Albania Luiz Ejlli ka  filluar te jete mjaft aktiv ne rrjete sociale.

Ai dje ka realizuar nje video duke iu kerkuar falje te gjithe publikut qe nuk i ka falenderuar deri me tani por i jane dashur tre dite qe ta marre veten.

Luizi se fundmi ka publikuar edhe nje video ku ka treguar datat se kur do të vizitojë Kosovën për koncertin e tij të radhës.

Luizi ka thënë se me datat 13 dhe 14 maj do të jetë në një lokal në Gjakovë, ku do të performojë disa nga këngët e tij.

“Përshëndetje të gjithë Gjakovës dhe të gjithe Kosovës, më datë 13 dhe 14 maj do të jem në Gjakovë, uroj që sa më shumë qapaqula të mbildhemi atje”, ka thënë Luizi.

Shiko videon:

Nga rubrika