Web Analytics

Luizi merrë Kiaren në skenë dhe këndon këngën që i kushtoi asaj, publiku ‘çmendet’ pas tij (Video)

Mbrëmë pas festës që u organizua nga produksioni për ish banorët e Big Brother pati edhe një feste tjetër.

Organizuar nga Cinco Cavalli banorët vazhduan drejt ambientit tjetër ku atje i priste edhe publiku për të kënduar.

Nuk kishte si të mos këndonte Luizi, fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer për më shumë se katër muaj sa zgjati loja.

Ai ka marrë në skenë Kiaren dhe ka kënduar këngën që i kushtoj asaj për Shën Valentin sa ishin pjese e Big Brother që të dy.

Publiku janë mahnitur nga zëri i tij derisa nuk kanë munguar duartrokitjet për ciftin që po pëlqehet kaq shumë.

Ndërsa e kanë kënduar këngën e Luizin njëzëri me të, gjë që e ka bërë shumë të lumtur Luizin./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika