Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Luizi poston foto të re në Instagram, shkrin së qeshuri me përshkrimin

Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip Albania është mjaft i angazhuar tashmë pas mbarimit të lojës.

Ai po shijon famën e madhe ndërsa ka filluar menjëherë të marrë pjesë në disa koncerte dhe ka realizuar një projekt muzikor me Donald Veshaj i cili po pëlqehet shumë.

Por, Luizi po është shumë aktiv në rrjete sociale ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Sot ai postoi një foto të tij derisa mori gjithë vëmendjen më përshkrimin ku krahas fotos ka shkruajtur: Foto si jashtë shteti.

Të shumta ishin komentet e fansave por edhe kolëgeve të cilën kanë qeshur me përshkrimin që i bëri fotografisë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu