Web Analytics

Luizi prish përfundimisht miqësinë me shokët e vjetër?

Luiz Ejlli ishte personi me i perfolur pergjate kater muajve te fundit qe nga dita ku u be pjese e Big Brother Vip Albania.

Edhe pasi u shpall fitues fama e tij vetem po rritet ndersa njerezit interesohen te mesojne detaje nga jeta e tij profesionale dhe private.

Ai ka treguar se tashme eshte bere perdorues i Instagramit ku dje e pame qe hyri live me Kiaren duke treguar se jane bashke dhe te lumtur.

Por, Instagrami i tij po vezhgohet me detaje nga fansat e tij ku disa dite me pare ka larguar nga shoket qe ndjeke Marion dhe Jonin shoket e tij qe e perkrahen gjate qendrimit ne Big Brother.

Me pas po ate nate ai i kishte ndjekur prape ne Instagram, ku Mario erdhi me nje postim duke thene se strategjia per loje vazhdon dhe jashte andaj te gjithe fansat menduan qe kjo eshte strategji e Luizit.

Por, ai e ka bere prape veprimin e njejte mbreme ai i largoi perseri nga Instagrami Marion dhe Jonin ndersa duket se tashme edhe puna serioze.

Nuk dihet ende se cilat jane arsyet qe e shtyne Luizin te marre kete vendim.

Nga rubrika